تعریفی ساده از قرارداد پیمانکاری

تعریفی ساده از قرارداد پیمانکاری

قرارداد پیمانکاری تعریفی ساده دارد که در ادامه در این مقاله به شما ارائه خواهیم داد، قرارداد پیمانکاری در واقع قراردادی ست که طی آن کارفرما (سفارش دهنده پروژه)، انجام عملی با شرایط مشخص و در مقابل وجه مشخص و در مدت معین را به شخص حقیقی یا حقوقی واگذار می نماید.

قراردادهای  پیمانکاری موضوعات متنوعی دارند، ممکن است ایجاد یک پروژه ساختمانی، حمل و نقل و یا حتی تهیه و تامین برخی کالاها باشد.پس می توان گفت که قراردادهای پیمانکاری صرفا برای  مواردی چون، ساخت و ساز، حمل ونقل و امثال  این موارد کارایی ندارد.

بطور کلی در هر زمانی که کارفرمایی بخواهد پروژه و کارهای خود را به دیگری واگذار کند قرارداد پیمانکاری شکل می گیرد.

در نرم افزار حسابداری پیمانکاری دکا، کلیه ثبت و گزارشات از کارکرد پیمانکار و بر اساس تعداد نفر در ماه، ساعت، روز و … قابل انجام می باشد.

علاوه بر همه این ها امکان گزارش گیری از مصرف مصالح بر اساس واحدهای مختلف همچون ساعت، عدد، روز و به تفکیک پروژه نیز وجود دارد.

ارائه گزارش های متنوع در نرم افزار حسابداری پیمانکاری دکا به تفکیک نیروی انسانی، هزینه های متفرقه، مصالح و همچنین ماشین آلات قابل انجالم می باشد.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری دکا  با استفاده از فناوری های بروز نرم افزاری و آخرین نسخه های بانک داده طراحی و پیاده سازی شده است.

نکات مثبت نرم افزار حسابداری پیمانکاری دکا:

  • ظاهری زیبا و کاربر پسند
  • سهولت کاربری
  • انسجام و امنیت اطلاعاتی

سیستم پیمانکاری دکا قابلیت اتصال به تمام زیر سیستم های دکا از جمله داشبورد مدیریتی مبتنی بر هوش تجاری دکا را دارد.

نرم افزار حسابداری پیمانکاری در تبریز مطلب قبلی
نرم افزار حسابداری پیمانکاری تبریز

نوشتن دیدگاه

ایمیل شما نزد ما محفوظ می ماند و هیچ گونه استفاده ای از آن نخواهد شد.