سفارشی سازی نرم افزار

نرم افزار سفارشی در واقع نرم افزاری  است که برای یک کاربر یا سازمان خاص طراحی شده و از آنجا که برای یک کاربر خاص ساخته شده است، مشخصات و ویژگی های آن مطابق با نیاز کاربر می باشد. نوع فعالیت و فرایندهای اداری، خدماتی، تولیدی و مالی، شرکت به شرکت متفاوت بوده و هر شرکت بنا به نحوه‌ی عملکرد خود نیازهای خاص نرم افزاری خواهد داشت.

شخصی سازی نرم افزار دکا

سنجش نیازهای مشتری
شخصی سازی بر اساس نیاز مشتری
طراحی و پشتیبانی قدرتمند

برخی از مزایای نرم افزار سفارشی دکا

  •  طراحی و اجرا نرم افزار با سنجش نیاز مشتری برای استفاده بهینه از آن
  • جلوگیری از هدر رفتن زمان و  اشتباهات نیروی انسانی.
  •  رسیدن به تمام خواسته ها و نیازها و عدم محدودیت برای کسب و کار
  • کنترل و نظارت دقیق تر بر روند کار و ایجاد گزارشات و مرور متنوع
  • امکان پیاده سازی انواع سناریو ها و ایده ها پس از بررسی آن ها
  • اجرا نرم افزار سفارشی با جدید ترین الگو ها و ساختار های برنامه نویسی

جهت ارسال درخواست سفارشیسازی نرم افزار فرم زیر را تکمیل کرده و برای ما ارسال بفرمایید.

نرم افزار سفارشی

نرم افزار سفارشی نرم افزاری  است که برای یک کاربر یا سازمان خاص طراحی شده و از آنجا که برای یک کاربر خاص ساخته شده است، مشخصات و ویژگی های آن مطابق با نیاز کاربر می باشد.

نوع فعالیت و فرایندهای اداری، خدماتی، تولیدی و مالی، شرکت به شرکت متفاوت بوده و هر شرکت بنا به نحوه‌ی عملکرد خود نیازهای خاص نرم افزاری خواهد داشت.

گروه نرم افزاری دکا تولیدکننده نرم افزار حسابداری و داشبوردهای مدیریتی با بهره گیری از کادر مجرب برنامه نویسی  پذیرای سفارشات شما می باشد.

هدف دکا طراحی و پیاده سازی نرم افزار قدرتمند با کاربری ساده و محیطی کاملا کاربردی و زیبا جهت رفع نیاز مشتری می باشد، تولید نرم افزاری با کاملترین امکانات و همچنین کاربری ساده برای کاربران، و در نهایت تولید نرم افزار جامع و کامل جهت رفع کامل نیاز مشتری می باشد.

کارشناسان ما از مرحله اول که شامل شناخت نیاز های مشتری و جمع آوری اطلاعات می باشد تا مرحله پایانی که پیاده سازی نرم افزار سفارشی است در کنار شما خواهند بود.

فرم درخواست